יאכטה תומה – Dufour 38 

יאכטה מפרשית תומה -Toma

היא יאכטה מפרשית שנבנתה על ידי יצרנית היאכטות הצרפתית DUFOUR והגיע לישראל בהפלגה על יאכטה לאורך כל הים התיכון. שם הדגם 38 classic  . אורך היאכטה 38 פיט (כ 11.5 מטר). על היאכטה  ניתן לעלות עד כ11 מפליגים מלבד הסקיפר. בתוך היאכטה יש שלושה חדרי שינה, שירותים, מקלחת, מטבח מאובזר וסלון.

על הסיפון יש איזור ישיבה סביב שולחן, בחלקה האחורי של היאכטה (ירכתיים) ומזרון שיזוף בחרטום. היאכטה מצויידת במזגן, שירותים חשמליים, מכשיר ייחודי- אקו סאונד, העוזר באיתור להקות דגים (Fish finder) מערכת סאונד טובה עם רמקולים על הסיפון ובתוך בסלון היאכטה, ניתן להתחבר למערכת הסאונד עם כל נגן חיצוני (טלפונים, מחשב…).

יאכטה תומה היא בנויה בסגנון קלאסי וייחודי,כפי שאפשר לראות בתמונות, המתבטא בעיצוב פנים מריהוט עץ הנבנה בנגרות ימית קלאסית. העיצוב מעניק חמימות וביתיות, מבנה הגוף הקלאסי מעניק לספינה מראה ותחושה נעימה בהפלגה.

מה מיוחד ביאכטה תומה?

יאכטה תומה נבנתה בסגנון ספורטיבי המתבטא בסיפון שטוח, המבנה מאפשר לעבוד באופן יעיל עם החבלים על הסיפון. הדבר יוצר יתרון עבור האורחים שלנו, אשר יכולים לשבת בנוח לאורך כל הסיפון. היאכטה מתאימה לאירוח זוגי רומנטי ולאירוח קבוצותי. מתאימה במיוחד לאנשים המתעניינים בחווית שיט קלאסית.

יאכטה תומה בעלת סיפון שטוח, מתאימה במיוחד להפלגות דייג. מספר המפליגים המותר הוא עד 11 מפליגים. ניתן לשבת בצורה נוחה לאורך דפנות היאכטה, מושלמת להפלגות זוגיות רומנטיות, הפלגות קבוצתיות, הפלגות דיג, הפלגות משפחתיות ועוד.

    מלאו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

    התעניינת ב - יאכטה תומה – Dufour 38  ? בטח יעניין אותך גם: