יצירת קשר

  היאכטות שלנו

  צי היאכטות שלנו מכיל 4 יאכטות ( המכילות עד 13 איש) ומאובזרות לאירוח עם כל הפינוקים, כוללות מע’ סטריאו, מטבח, סלון וחדרים, טלוויזיה, שירותים ומקלחת ממש כמו בבית, וכמובן מקרר ומטבח (ללא בישול ביאכטה), כך שאתם יוצאים לים אבל נשארים עם הנוחות של הבית\בית מלון כי יש הכל ביאכטה עצמה בנוחות ופשטות, זה בילוי נגיש ומהנה לכל הגילאים ולכל אירוע.

  • יאכטה בגירה – Dufour 365

   יאכטה מפרשית בגירה – Bagira

   היא יאכטה מפרשית שנבנתה על ידי יצרנית היאכטות הצרפתית DUFOUR והגיע לישראל בהפלגה לאורך כל הים התיכון. שם הדגם GRAND LARGE 365. אורך היאכטה 36 פיט (כ 11 מטר). על היאכטה  ניתן לעלות עד כ 12 מפליגים מלבד הסקיפר. בתוך היאכטה יש שני חדרי שינה, חדר שירותים ומלקחת גדול במיוחד, מטבח מאובזר וסלון.

   להמשך קריאה >>

  • יאכטה ג’וי בי – Bavaria Cruiser 41 

   יאכטה מפרשית ג’וי בי -JOY B

   היא יאכטה מפרשית  שהגיעה לישראל בהפלגה. שם הדגם  Bavaria Cruiser 41. אורך היאכטה 40.5 פיט (כ 12 מטר). על היאכטה  ניתן לעלות עד כ13 מפליגים מלבד הסקיפר. בתוך היאכטה יש שלושה חדרי שינה, שירותים, מקלחת, מטבח מאובזר וסלון.

   להמשך קריאה >>

  • יאכטה לי-ים – Dufour 385

   יאכטה מפרשית לי-ים – Lee-Yam

   היא יאכטה מפרשית שנבנתה על ידי יצרנית היאכטות הצרפתית  DUFOUR והגיע לישראל בהפלגה לאורך כל הים התיכון. שם הדגם GRAND LARGE 385. אורך היאכטה 38.5 פיט (כ 12 מטר). על היאכטה  ניתן לעלות עד כ 13 מפליגים מלבד הסקיפר. בתוך היאכטה יש שלושה חדרי שינה, שירותים, מקלחת עם מים חמים , מטבח מאובזר וסלון.

   להמשך קריאה >>

  • יאכטה לואיז – beneteau oceanis 331

   יאכטה מפרשית לואיז – LOUISE

   יאכטה מפרשית שנבנתה על ידי יצרנית היאכטות הצרפתית beneteau, הדגם הוא oceanis 331 אורך היאכטה 33.1 פיט (כ 10.5 מטר). כמות האנשים המותרת להפלגה היא עד 11 מפליגים מלבד הסקיפר, אך אנחנו ממליצים לעלות עליה עד כ 8 אנשים. בתוך היאכטה יש שני חדרי שינה, שירותים, מקלחת עם מים חמים , מטבח מאובזר וסלון.

   יאכטה מתוקה ואינטימית, מושלמת להפלגות זוגיות ולקבוצות קטנות