היאכטות שלנו

צי היאכטות שלנו מכיל 3 יאכטות ( המכילות עד 13 איש) ומאובזרות לאירוח עם כל הפינוקים, כוללות מע’ סטריאו, מטבח, סלון וחדרים, טלוויזיה, שירותים ומקלחת ממש כמו בבית, וכמובן מקרר ומטבח (ללא בישול ביאכטה), כך שאתם יוצאים לים אבל נשארים עם הנוחות של הבית\בית מלון כי יש הכל ביאכטה עצמה בנוחות ופשטות, זה בילוי נגיש ומהנה לכל הגילאים ולכל אירוע.

 • יאכטה בגירה – BAGIRA

   יאכטה בגירה – Dufour 365

  היא יאכטה מפרשית שנבנתה על ידי יצרנית היאכטות הצרפתית DUFOUR והגיע לישראל בהפלגה לאורך כל הים התיכון. שם הדגם GRAND LARGE 365. אורך היאכטה 36 פיט (כ 11 מטר). על היאכטה  ניתן לעלות עד כ 12 מפליגים מלבד הסקיפר. בתוך היאכטה יש שני חדרי שינה, חדר שירותים ומלקחת גדול במיוחד, מטבח מאובזר וסלון.

  להמשך קריאה >>

 • יאכטה תומה – TOMA

   יאכטה תומה – Dufour 38 

  היא יאכטה מפרשית שנבנתה על ידי יצרנית היאכטות הצרפתית DUFOUR והגיע לישראל בהפלגה על יאכטה לאורך כל הים התיכון. שם הדגם 38 classic  . אורך היאכטה 38 פיט (כ 11.5 מטר). על היאכטה  ניתן לעלות עד כ11 מפליגים מלבד הסקיפר. בתוך היאכטה יש שלושה חדרי שינה, שירותים, מקלחת, מטבח מאובזר וסלון.
  להמשך קריאה >>

 • יאכטה לי-ים – LEE-YAM

   יאכטה לי-ים – Dufour 385

  היא יאכטה מפרשית שנבנתה על ידי יצרנית היאכטות הצרפתית  DUFOUR והגיע לישראל בהפלגה לאורך כל הים התיכון. שם הדגם GRAND LARGE 385. אורך היאכטה 38.5 פיט (כ 12 מטר). על היאכטה  ניתן לעלות עד כ 13 מפליגים מלבד הסקיפר. בתוך היאכטה יש שלושה חדרי שינה, שירותים, מקלחת עם מים חמים , מטבח מאובזר וסלון. להמשך קריאה >>