שייט רומנטי

“החיים אינם נמדדים לפי כמות הנשימות שנשמת, אלא לפי מספר הרגעים בהם עצרת את נשימתך”

אצלנו בלי-ים תקבלו את החופש להפליג הרחק מהשגרה אל עבר חלום מפנק ומלטף בשייט רומנטי בלב הים.
עצמו לרגע את העיניים ודמיינו חוויה מטריפת חושים: ראו מולכם ים כחול, יאכטה מפנקת ובן זוג אוהב לצדכם. הקשיבו למוסיקה הקסומה של רחש הגלים והריחו את ניחוחות הים שמסביב. זה רק אתם והחלום הפרטי שלכם.

רוצים להפוך אותו למציאות? הפתיעו את בן/בת הזוג שלכם, שברו את שגרת היום יום וצאו לשייט רומנטי באחת מהיאכטות המפנקות שלנו.

לצפייה בהמלצות שלנו לחצו כאן!

תנו לנו לפנק אתכם עם הפלגה רומנטית

בקבוק יין ,לבבות שוקולד, לב מעלי כותרת על המיטה, שתיה חמה וקלה חופשי, צילום (חשוב לציין בעת ההזמנה). אפשרות לארוחת בוקר, צהריים או ערב (בתוספת תשלום).
היאכטות שלנו מאובזרות, ממוזגות, בכל יאכטה יש סלון, שני חדרי שינה, מטבח מאובזר, מקלחת ושירותים.
אנחנו מקשטים את היאכטה לכבודכם כדי שתהיה לכם חוויה בלתי נשכחת עם  בלונים, שלטי מזל-טוב, אבוב לטבילה בים, מזרון שיזוף בחרטום היאכטה וכל מה שצריך כדי שיהיה לכם ים של כיף. ביאכטות יש מערכות סאונד למוסיקה עם אפשרות חיבור לכל סוג מדיה שתביאו.

שייט טו באב – יום האהבה

הלב כל פעם מתרגש מחדש לכבוד טו באב ויום האהבה. אנחנו מזמינים אתכם להפלגה מפנקת ביאכטות מאובזרות ומפוארות, רק שניכם שטים לעבר הים הפתוח והכחול, צוברים חוויות משותפות ופשוט נהנים מהרוגע והרומנטיקה. וגם אם טו באב עוד רחוק אפשר להגיע אלינו ולהכניס לחיים קצת רומנטיקה. אחרי הכול… כל יום צריך להיות יום האהבה.

הפלגה רומנטית של שעתיים
790 ש”ח

כל שעה נוספת
290 ש”ח

מלאו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם