הפלגת דייג קבוצתית

הפלגות דייג מקצועיות עם סקיפר מקצועי אשר ילווה ויעשיר את הדייגים מנסיונו וידריך טכניקות מגוונות ברוב שיטות הדייג: בולוס, פתיונות חיים, ג’יג לייט/כבד, טרולינג (ג’ירג’ור)…
דגי מטרה עיקריים: לוקוס לבן/אדום/סלעים , אינטיאס, פלמידות, פארידות, ובעונה-אלבקור וטונות כחולות. מועדי ההפלגות רשומים בדף הפייסבוק שלנו “לי-ים הפלגות וסדנאות דייג”. אורך הדייג כ-3 שעות, ניתן יהיה לשכור ציוד מקצועי (בולוס, טרולינג, ועל חי) ופתיון חי בתוספת תשלום סמלית (בהודעה מראש), ההפלגות יוצאות ביאכטה מפוארת באורך 38 פיט (12 מטר לערך) ומצויידת עם ציוד מלא לבטיחות והנאה בדיג, פישפיינדר ומתקני חכות. היציאה מהמרינה בהרצליה. מומלץ לצאת להפלגות דיג בשעות הבוקר המוקדמות.

מה עוד תקבלו בהפלגת הדייג שלנו?

שתיה חמה וקלה חופשי. היאכטות שלנו מאובזרות, ממוזגות, מתאימות לאירוח קבוצתי, בכל יאכטה יש סלון, שני חדרי שינה, מטבח מאובזר, מקלחת ושירותים.
יש אפשרות לטבילה בים עם אבוב, מזרון שיזוף בחרטום היאכטה וכל מה שצריך כדי שיהיה לכם ים של כיף. ביאכטות יש מערכות סאונד למוסיקה עם אפשרות חיבור לכל סוג מדיה שתביאו.  יש אפשרות לצילום על ידי הסקיפר שלנו (חשוב לציין בעת ההזמנה). ניתן להזמין מראש ארוחת בוקר, צהריים או ערב (בתוספת תשלום)

הפלגת דיג של 3 שעות עד 13 משתתפים כולל ציוד דייג ופיתיונות
1,530 ש”ח

עד 13 משתתפים ללא ציוד דייג פיתיונות
1,380 ש”ח

עלות כל שעה נוספת
390 ש”ח

 

*הפלגות עד 13 משתתפים בלבד! יש לציין מראש את מספר המשתתפים.

מלאו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם