יצירת קשר

  יאכטה בגירה – Dufour 365

  יאכטה מפרשית בגירה – Bagira

  היא יאכטה מפרשית שנבנתה על ידי יצרנית היאכטות הצרפתית DUFOUR והגיע לישראל בהפלגה לאורך כל הים התיכון. שם הדגם GRAND LARGE 365. אורך היאכטה 36 פיט (כ 11 מטר). על היאכטה  ניתן לעלות עד כ 12 מפליגים מלבד הסקיפר. בתוך היאכטה יש שני חדרי שינה, חדר שירותים ומלקחת גדול במיוחד, מטבח מאובזר וסלון.

  על הסיפון, בירכתיים, יש איזור ישיבה סביב שולחן ומזרון שיזוף בחרטום. היאכטה מצויידת במזגן, שירותים חשמליים, מערכת סאונד טובה עם רמקולים על הסיפון ובתוך היאכטה בסלון, ניתן להתחבר למערכת הסאונד עם כל נגן חיצוני (טלפונים, מחשב…).

  יאכטה בגירה היא בעלת תכנון פנים ייחודי, מאפשרת אירוח זוגות נוח ומפנק. קלה לתפעול ומתאימה במיוחד להפלגות סקיפר ליום אחד.

  מה מיוחד ביאכטה בגירה?

  יאכטה בגירה הינה היאכטה החדשה ביותר בצי של ״לי-ים השכרת יאכטות״. עיצוב חדר השינה בחרטום הינו נדיר ומאפשר עמידה לצד המיטה הזוגית, כפי שבדר״כ ניתן לראות ביאכטות הרבה יותר גדולות. מתאים לשייט זוגי המשלב עיסוי וארוחה ממש כמו צימר על המים. בנוסף, חדר השירותים גדול ומרווח, בהשוואה ליאכטות בסדר גודל דומה, מאפשר מקלחת נוחה לאחר עיסוי או לאחר רחצה בים.

  ביאכטה בגירה מספר המפליגים המותר הינו 12 מפליגים, ירכתיי הספינה נפתחים לירידה נוחה למים, חדר השינה והמקלחת מאפשרים אירוח נוח ומפנק להפלגות זוגיות אך מתאימה גם להפלגות קבוצתיות.  היאכטה מושלמת להפלגות זוגיות, מגוון הפלגות הכולל עיסוי, ימי הולדת, הפלגות סקיפר ליום אחד, הפלגות גיבוש עובדים, הפלגות משפחתיות ועוד.

   מלאו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

   התעניינת ב - יאכטה בגירה – Dufour 365 ? בטח יעניין אותך גם: