הצעת נישואין על יאכטה

“אם הייתי יכול להיות בשני מקומות בפעם אחת, הייתי איתך ברגע אחד פעמיים”

הגיע הרגע הגדול וקיבלת את ההחלטה להציע הצעת נישואים לבחירת ליבך. אנחנו ב״לי-ים השכרת יאכטות״ יודעים שהצעת נישואין זה רגע מרגש שלא נעשה בכל יום.
הרגע הקסום הזה בו אתה מביט עמוק בעיניה של בת הזוג שלך ומבין שאיתה אתה רוצה לחיות, היא האחת, היא המיוחדת, היא האישה של חייך.
הצעת נישואין על יאכטה הינה אירוע מדהים וחוויה בלתי נשכחת. אנחנו נדאג ונכין את ההפתעה המושלמת עבורכם לקראת הרגע הגדול.
עכשיו דמיין את המבט בעיניה כששניכם לבד בלב ים, על יאכטה מפנקת כשמוסיקה רומנטית מתמזגת עם רחש הגלים.אתם מרגישים את פעימות הלב אחד של השנייה, שלט שעליו מתנוססות המילים המרגשות “התינשאי לי” חוצה את קו הרקיע ומקעקע אל מול עיניה הבורקות את האהבה העצומה שלך אליה, האישה של חייך.
אנחנו בלי-ים מבינים עד כמה רגע זה הוא מיוחד ומשמעותי ברצף הזיכרונות והחוויות.
אנחנו נהפוך רגע זה לחוויה קסומה ובלתי נשכחת.

לצפייה בגרליה של הצעת נישואין לחצו כאן! 

בנוסף לכל החוויה המרגשת והייחודית אנחנו נדאג שכל האירוע יתועד וכמובן יערך לכדי סרטון מדהים ומלא מזכרות מהיום המיוחד שלכם וישאר כמתנה נפלאה לכל חייכם המשותפים!

אנחנו נדאג לכל הפינוקים ביאכטה!

בקבוק יין ,לבבות שוקולד, לב מעלי כותרת על המיטה, שתיה חמה וקלה חופשי, צילום (חשוב לציין בעת ההזמנה)
אפשרות לארוחת בוקר, צהריים או ערב (בתוספת תשלום) היאכטות שלנו מאובזרות, ממוזגות, בכל יאכטה יש סלון, שני חדרי שינה, מטבח מאובזר, מקלחת ושירותים.
אנחנו מקשטים את היאכטה לכבודכם כדי שתהיה לכם חוויה בלתי נשכחת עם מוסיקה טובה, בלונים, שלטים של מזל-טוב, אבוב לטבילה בים, מזרון שיזוף בחרטום היאכטה וכל מה שצריך כדי שיהיה לכם ים של כיף. ביאכטות יש מערכות סאונד למוסיקה עם אפשרות חיבור לכל סוג מדיה שתביאו.

 

השכרת יאכטה למשך שעתיים להצעת נישואין
890 ש”ח

כל שעה נוספת
290 ש”ח

 

מלאו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם